HAKKIMIZDA


Xmladresi.com GPTURK YAZILIM LIMITED ŞİRKETİ hizmetidir.

Şirket olarak, eticaret sektöründeki tecrübelerimizi dropshipping alanında bütünleştirerek stoksuz satış yapmak isteyen ve entegrasyon vb konularla ürün yönetimi ile uğraşmaya vakit bulamayanlara kolaylıkla ürünlerinimizi pazaryerleri mağazalarına ekleyerek satışa açmaları için alt yapı sağlıyoruz.

Ürünlerimiz %40 oranda kendi stoklarımızdadır. Geri kalan ürünlerse, yazılım firması olarak bir diğer hizmetimiz olan depo yönetim yazılımızı kullanan firmaların ürünleridir ve 1 gün içinde stoklarımıza dahil olur.

Şirket merkezimiz, iletişim bilgilerinde yer alan İstanbul lokasyonundadır. Kargo sevkleri için yüksek desili ürünlerinde stoklarımızda yer alması nedeni ile profesyonel depolama hizmeti almaktayız ve ürünler bu depolardan sevk edilmektedir. Sevk lokasyonu Trabzon 'dur.Xmladresi.com size xml servisi hizmeti vermesinin yanında, Ücretsiz olarak ürünlerimizi pazaryerlerine ekleyebileceğiniz pazaryeri entegrasyon hizmetide vermektedir. Bu sayede entegrasyon için farklı bir uygulama kullanmanıza gerek kalmaz.