TESLİM İPTAL GARANTİ ŞARTLARI

Teslim Şartları

Siparişleriniz, pazaryeri satışlarında 2 iş günü. Direk satışlarınızda 4-6 iş günü içinde kargoya teslim edilir.


İptal & İade Şartları

Sistemde dropshipping için toptan fiyatına perakende hizmeti sunulmaktadır. Bu sebeple, olası yanlış ürün gönderimleri dışında iade kabul edilmemektedir. Ürünler kırılabilir ürün etiketi ile muhafazalı şekilde kargoya teslim edilmete ve taşıma sürecinde oluşan olası hasarlardan firmamız sorumlu değildir. Olası yanlış ürün gönderimlerinde, ücretsiz şekilde ürün iade yapabilirsiniz.


Ayıplı Kusurlu Ürün İadesi

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde, karşı ödemeli kargo ile kargo şeklinde gönderim yapabilirsiniz karşı ödemeli kargo öncesi whatsapp hattımızdan kargo kodu almanız gerekmektedir.. Ürün ayıplı olup/olmadığı kontrol edilecek olup, bu süreden sonra karşılaşılan kusurlar garanti kapsamında değerlendirilecektir. Karşılaştığınız problemler için 0 850 307 75 41 numaralı whatsapp hattımızdan bilgi edinebilirsiniz.


Sistemde faturası kesilmiş olarak gördüğünüz tüm siparişleriniz için, iade esnasında iade faturası kesmeli ve kargoya eklemelisiniz.


Garanti Şartları

Tüm ürünlerin garantileri, Ürüteci firma garantileridir. Garanti şartlarından doğacak onarım ve değişimlerde Ürünlerin İmalatçı firmaları sorumludur. Xmladresi bazı durumlarda müşteri memnuniyeti adına bayisi adına bu süreçleri yönetebilir.